Projekt malutkiej kawalerki o powierzchni 29 m², składającej się z salonu z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki. Motywem przewodnim wystroju wnętrza jest tematyka komiksowa będąca pasją właściciela. Dominująca kolorystyka bieli i czerni, pojawia się zarówno na ścianach, jak i na sufitach, zostaje przełamana kolorem żółtym.

Głównym założeniem była funkcjonalność, która na tak małej powierzchni odgrywa ogromną rolę. Duża szafa, to jeden wielofukcyjny mebel robiony na zamówienie. Jest miejscem na przechowywanie ubrań, rzeczy podręcznych, książek oraz  posiada wnękę na schowanie wysokiego stołu, również robionego na zamówienie – blat, to resztka blatu kuchennego umieszczonego na spawanym z metalowych profili stelażu.
Pod sufitem w salonie został zawieszony projektor, z którego obraz rzucany jest na białą ścianę.
Niewielka kuchnia pomieściła w sobie – zmywarkę, zlew jednokomorowy, płytę indukcyjną, ekspres do kawy w zabudowie oraz kilka szafek z ukrytymi szufladami.
Łazienka natomiast wyposażona została w białe i czarne matowe płytki, czarną armaturę oraz całkiem sporą szafkę – przy wc – na podręczne kosmetyki. Duże lustro – od podłogi do sufitu – powiększa małe pomieszczenie.
Korytarz – zgodnie z życzeniem inwestora – mieści podwieszany stojak na ukochany rower.

 

Rzut – podział pomieszczeń.

 

Rzut aranżacyjny.

Wizualizacje.