Projekt malutkiego mieszkania dla singielki o powierzchni 26 m², składającej się z salonu z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki. Wnętrze z ciekawym układem i bardzo dobrze doświetlone. Dominuje tu kolorystyka bieli i jasnego różu, pojawiającego się we frontach szaf i szafek kuchennych. Całość przełamana ciemnym turkusem na ścianach, matową czernią i graficznymi wzorami. Elegancji wnętrzu nadaje dębowy jasny parkiet oraz listwy sufitowe.

Głównym założeniem było zbudowanie funkcjonalnej kuchni, która wyposażona jest w najpotrzebniejsze sprzęty, m.in. w zmywarkę i pralkę. W salonie na życzenie klientki zbudowany został duży regał na książki oraz pojemna szafa, której jedna część przeznaczona jest na przechowywanie okryć wierzchnich i butów.
Dla optycznego powiększenia przestrzeni zamontowane zostały duże lustra, zarówno w kuchni jak i w korytarzu.
Łazienka, to malutkie pomieszczenie, gdzie mieści się prysznic – ta część wyłożona została płytkami imitującymi marmur, wc oraz umywalka osadzona na starej szafce z szufladami. Dodatkowo w ścianie ukryte zostały szafki na wymiar, do przechowywania podręcznych kosmetyków.