Pierwsze spotkanie i rozmowa
Na pierwszym spotkaniu przede wszystkim muszę zobaczyć wnętrze, którym będę się zajmować oraz poznać Ciebie – Inwestora. Podczas spotkania rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach co do inwestycji – zarówno pod kątem estetyki, budżetu jak i funkcjonalnych rozwiązań. Rozmawiamy o Twoich upodobaniach co do kolorystki, materiałów i stylu, który lubisz najbardziej. O tym, na co zwracasz uwagę w otoczeniu, co Cię inspiruje, a co irytuje. Czym nie chcesz i nie lubisz się otaczać. Ważna dla mnie informacja też to taka, dla ilu osób ma być projektowane wnętrze oraz  jakie są oczekiwania pozostałych członków rodziny. Bo każdy w nowym wnętrzu ma się czuć komfortowo.

Inwentaryzacja
Kolejnym krokiem jest inwentaryzacja – zdjęcie wszystkich wymiarów potrzebnych do realizacji projektu. Na ich podstawie i na podstawie naszej rozmowy, przygotowane zostają 2 propozycje układu funkcjonalnego – tzw. rzuty aranżacyjne. To jest nasza baza do stworzenia wizualizacji oraz finalnego obrazu wnętrza. Omawiamy również jak ma dalej przebiegać nasza współpraca – zdalnie czy też nie.

Cennik
Odnośnie cen usług projektowych przedstawiam orientacyjny cennik. Dokładna wycena sporządzona zostaje indywidualnie, bo ma na nią wpływ wiele czynników – ilość i rodzaj pomieszczeń, zakres prac (metamorfoza czy remont kompleksowy), kwestia zachowania wybranych elementów wyposażenia (podłogi, meble), itd.

Projekt koncepcyjny wnętrza bez nadzoru autorskiego – projekt zdalny, on-line – cena 90 zł/m²
Oznacza to tyle, że nie prowadzę nadzoru nad pracami na budowie, a projekt całkowicie może być prowadzony on-line (możliwość projektowania na terenie całej Polski oraz poza jej granicami). Jeżeli masz takie życzenie możemy spotkać się osobiście na budowie – za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie – oraz porozmawiać na żywo. W tej opcji otrzymujesz ode mnie – oprócz wspomnianych wyżej 2 rzutów aranżacyjnych, listę produktów wykorzystanych w projekcie (tj. płytki, tapety, meble, dodatki), ich orientacyjne ceny oraz opisowe rysunki dla podwykonawców – ekipy remontowej.

Projekt kompleksowy wnętrza bez nadzoru autorskiego – projekt zdalny, on-line – 130 zł/m²
W tej opcji możesz liczyć na moje wsparcie nad przebiegiem remontu – poprzez maile, telefony, komunikatory. Istnieje również możliwość spotkania się osobiście. Oprócz rzutów aranżacyjnych otrzymujesz – moodboardy wybranych wnętrz, wizualizacje (możliwość wprowadzenia 2 poprawek), dokładne rysunki wykonawcze dla ekipy (rzuty, przekroje ścian, rysunki mebli na zamówienie), listę produktów wykorzystanych w projekcie (tj. płytki, tapety, meble, dodatki) z ich orientacyjnymi cenami – lista zakupów.

Projekt kompleksowy z nadzorem autorskim bez wizualizacji – 150 zł/m²
W tej opcji trzymam osobistą pieczę nad przebiegiem prac – Łódź i okolice. Nadzoruję ekipy, przyjeżdżam na budowę.  Oprócz rzutów aranżacyjnych otrzymujesz – moodboardy wybranych wnętrz, kolorowe szkice zamiast wizualizacji, dokładne rysunki wykonawcze dla ekipy (rzuty, przekroje ścian, rysunki mebli na zamówienie), listę produktów wykorzystanych w projekcie (tj. płytki, tapety, meble, dodatki) wraz z ich orientacyjnymi cenami – lista zakupów.

Projekt kompleksowy z nadzorem autorskim z wizualizacjami – 170 zł/m²
Jak wyżej, ale zamiast kolorowych szkiców otrzymujesz wizualizacje – na tym etapie masz możliwość wprowadzenia 2 większych poprawek.

Jeżeli masz pytania, pisz lub dzwoń śmiało! Wyślij mi zdjęcia wnętrza (mieszkania lub pomieszczenia) albo same rzuty ze sprecyzowaniem czego będzie dotyczyć remont. Wycena jest bezpłatna.